Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Yavuztürk Et & Mangal Beldibinde hizmete açıldı

Marmaris Beldibi mahallesinde Yavuztürk Kasap olarak hizmet vermekte olan işletme sahibi Ramazan Yavuztürk yine beldibi mahallesinde bir yeniliğe ihtiyaç olduğunu düşünerek Yavuztürk Et & Mangal Odabaşı Restoranın açılışını yaptı.

Müşterilerinden olumlu yanıt alan Yavuztürk Et & Mangal pandemi sınırlaması sebebi ile şimdilik değerli Marmaris halkına kilo ile et ve tavuk ürünlerini mangal ateşinde pişirerek kilo ile ve porsiyon olarak paket servisi olarak servis etmektedir.

Mangalda Et ve Tavuk ürünlerinin yanında harika özel sosu ile lavaş ekmek çiğ köfte ve soğuk meze ile özel bir servis hazırlayan Yavuztürk Et & Mangal bu şekilde servis yapmayıda Marmariste bir ilk olarak hizmete sunmaktadır.

Yavuztürk Et & Mangal  işletmecisi Ramazan Yavuztürk Marmaris halkının Ocakbaşı kültürünün yoğun olduğunu ve bu sektöre özel bir yenilik getirmeyi düşünerek bu işletmeyi açtığını belirtti. Ramazan Yavuztürk kendi mesleğinin kasap olması ve Et ürünlerine bu sebepten daha hakim olması büyük bir avantaj günlük kesimlerden Etin en güzel yerlerini özenle işledikten sonra deneyimli şef tarafından rafine edilerek Mangal ateşinde özenle hazırlanan Etler özel soslu lavaş ekmeği ve bol garnitür ile Siz değerli Marmaris halkının hizmetine sunulmaktadır.

Yavuztürk Et & Mangal & Ocakbaşı’nın sıra dışı lezzetleri şimdi bir “Alo” kadar uzak.
Tüm misafirlerimize ve dostlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Yeni alınan tedbirler kapsamında, gel-al ve paket servis hizmetlerimiz aktiftir.
Gel-al’da sürpriz indirimler veya ikramlar kıymetli misafirlerimizi beklemekte.

Ocakbaşı’na yeni bir bakış açısı…

☎️0252 419 12 13
?0542 295 92 81

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ