Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Voip Telekom

Voip Mağaza,Voip Ürün ve Aksesularına ihtiyacı olan tüm organizasyon ve bireylerin ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayabilecekleri ürünleri tedarik ederek toptan ya da perakende olarak satışını gerçekleştiren bir bilişim firmasıdır.

10 Yıldır Güven ve Kalitenin Adresi

Voip Mağaza; Bilişim Teknolojileri Sektöründe iyi bir alt yapı ve Ar-ge ye sahip yenilikçi,müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir firmadır, Satmış olduğu yada satacağı ürünlerin her zaman arkasında, garanti şartlarını tam anlamıyla yerine getirerek mutlu müşteri ağı kurmayı hedef edinmiştir.Voip Mağaza piyasa şartlarını takip ederek en uygun ürünü müşterilerine sunmayı arzu etmektedir.
Voip Mağaza şu an Ip Santraller, Gsm Gateway, Analog Gateway, ip Telefon, Çağrı Merkezi Kulaklıkları, Voip kulaklıklar, Çağrı Merkezi Aksesuarları, Fct Cihazları, PRI Gateway satışını gerçekleştirmektedir.

Mesai saatlerine destek ekibimiz siz müşterilerimizin sorunlarını sonuna kadar dinleyerek çözüm üretmeye çalışmaktadır. Tüm soru, sorun ve şikayetleriniz için iletişim telefonlarımız, iletişim formumuz ve adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Voip Mağaza.com Birimleri

E-Pazarlama,Müşteri Destek ve Satış,Ar-Ge Ürün geliştirme,Ürün Sorumlusu ,Yazılım ve Tasarım ekiplerinden oluşmaktadır.

Voipmagaza.com  Bu sitede yayınlanan ürünler, ürünlere ait görseller farklılık gösterebilir, ip telefon, ip santral gibi ürünlerin uyumluluk ve entegrasyonları için bilgi isteyiniz. Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır, stoğu biten ürünler normal fiyatlarından satılmaya devam edebilir.

Sanal Santral Kurulumu 

Voip Telefon

ip telefon 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ