Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Seferihisar ve Urla’daki Eğitim Kurumlarını Ziyaret Etti

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, İzmir’in Seferihisar ve Urla ilçelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette kendisine Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcıları İbrahim Yanlışsız ve İlker Eraslan eşlik etti.

Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Seferihisar ve Urla’daki Eğitim Kurumlarını Ziyaret Etti

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, İzmir’in Seferihisar ve Urla ilçelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette kendisine Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcıları İbrahim Gerçek ve İlker Eraslan eşlik etti.

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür birinci olarak Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Hakikat ve İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Ahmet Vehbi Koç ile birlikte Seferihisar Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş’ı makamında ziyaret etti. Olçaş ve Yentür sarsıntı felaketi ve eğitim öğretimle ilgili ilçede yapılan çalışmalara dair istişarede bulundu. Akabinde Müşerref Hepkon Ortaokulu Konferans Salonunda ilçede vazife yapan okul müdürleri ile eğitim öğretim kıymetlendirme toplantısı gerçekleştirildi. İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan’ın Ar-Ge sunumunun akabinde başlayan okul müdürleri toplantısında Yentür’ün eğitime ve yaşanan sarsıntı felaketlerine dair değerlendirmelerinin akabinde okul müdürlerinin görüşleri ve talepleri alındı. Atatürk Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda depremzedeler için yapılan uyku tulumu üretimi çalışmalarını yerinde gören Yentür, güçlendirmesi devam eden Soner Bedelli Ürkmez Ortaokulunda incelemelerde bulundu ve akabinde Soner Pahalı Ürkmez Anaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Yentür hayırsever Soner Bedelli ve eşi Nilüfer Pahalı ile de bir ortaya geldi.

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür Seferihisar ziyaretinin akabinde Urla’da TCDD Dinlenme Tesislerinde konuk olan minikleri ziyaret etti. Yentür’e Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü İzzet Gündüz ve şube müdürleri eşlik etti. İzmir Halk Eğitimi Merkezlerinin üretmiş olduğu oyuncakları dağıtırken çocuklarla bir mühlet sohbet eden Yentür daha sonra depremzede konuk ailelerle de bir ortaya gelerek geçmiş olsun temennisinde bulundu ve sarsıntı felaketinden duyduğu üzüntüyü lisana getirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ