Taha Duymaz’ın binasında enkaz çalışmalarını takip eden arkadaşı: Başımız sağ olsun

Taha Duymaz’ın binasında enkaz çalışmalarını takip eden arkadaşı: Başımız sağ olsun

Taha Duymaz’ın binasında enkaz çalışmalarını takip eden arkadaşı: Başımız sağ olsun

Instagram’a yüklediği yemek videolarıyla tanınan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın 10 ilde büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıktığı Hatay’da, göçük altında hayatını kaybettiği belirtildi. 

Haberi, enkaz çalışmalarını bölgeden takip eden Duymaz’ın yakın arkadaşı Ragıp Narin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Duymaz’ın bulunduğu binadaki arama-kurtarma çalışmalarını paylaşan Narin, “Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Taha Duymaz, depremin yaşandığı 6 Şubat gününden bu yana Antakya’da kardeşleri, halası ve eniştesi ile birlikte göçük altındaydı.

Sosyal medyada köy mutfağına yaptığı yemekler ile adından söz ettiren Taha Duymaz depreme Hatay’da ailesi ile birlikte yakalandı. Yaşadıkları ev yerle bir olan Taha’dan gelecek iyi haber günlerdir bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı ve Taha’nın ölüm haberi duyuruldu.

Taha Duymaz öldü mü?

Sosyal medyada yemek videoları ile ünlü olan, ardından Youtube ve Instagram paylaşımları ile adından söz ettiren Taha Duymaz’dan acı haber geldi. Taha Duymaz’ın ölüm haberini Dilan Polat ve Taha Duymaz’ın yakın arkadaşı Ragıb Narin duyurdu. Hatay’da ailesiyle 8 katlı bir binanın en alt katında oturan Duymaz’ın depremde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Cenazesi bulundu mu?

Taha Duymaz, deprem felaketinde iki kardeşi, halası ve eniştesi ile enkaz altında kalmıştı. Arama kurtarma çalışmaları devam ederken Taha Duymaz ve ailesinden kötü haber geldi.

Instagram’da yemek yaparken paylaştığı videolarla tanınan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’dan acı haber geldi. Taha Duymaz, deprem felaketinde Hatay’da göçük altında kalmıştı. Duymaz ve kardeşi Melek Duymaz’ın cansız bedeni, deprem felaketinin 12. gününde enkaz altından çıkarıldı.

Taha Duymaz’ın ölüm haberini arkadaşı verdi

Haberi, Duymaz’ın yakın arkadaşı Ragıp Narin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Duymaz’ın bulunduğu binadaki arama-kurtarma çalışmalarını takip eden Narin, paylaşımında, “Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Taha Duymaz ve kardeşi Melek Duymaz’ın cansız bedenleri bulundu. Duymaz’ın arkadaşı Ragıb Narin, “Başımız sağ olsun” yazdığı bir paylaşımla haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat da bir video paylaşarak, “Cenazelerini görmüş ablası; Melek varmış, yanında Umut, diğer yanında da Taha varmış. Hepsini teker teker çıkarıyorlar. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Taha Duymaz kimdir?

Taha Duymaz, 1 Eylül 2003 tarihinde Hatay’da dünyaya geldi. Yemek videoları ile tanınan Taha Duymaz 1.1 milyon takipçiye ulaştı. Taha Duymaz Hatay’da deprem enkazında kalarak hayata gözlerini yumdu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ