07.12.2022 - Muğla Şehir Portalı
Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Marmaris’te plaja inen domuz sürüleri tatilcileri şoka uğrattı!

Marmaris’te plaja inen domuz sürüleri tatilcileri şoka uğrattı!

Marmaris’te domuz sürüsü sahile indi.Sahilde şezlonglar arasında gezinen domuzları gören yerli ve yabancı turistler o anları cep telefonu kameraları ile kaydetti. Domuzların, vatandaşlar tarafından yiyecek verilmesi nedeniyle evcilleşmeye başladıkları belirtildi.

Türkiye’nin tatil merkezi Muğla’da dün sıra dışa anlar yaşandı. Marmaris Uzunyalı Sahili’ne inen çok sayıda yavru domuzun bulunduğu kalabalık sürü, heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu.

Domuzlara yiyecek veren halk domuzların evcil bir hal aldığını söyledi.

Ege bölgesinde sık sık tatil yörelerine inen yaban domuzları plajlara da inmeye başladı. Marmaris Uzunyalı Sahili’ne inen çok sayıda yavru domuzun bulunduğu kalabalık sürü, heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu. Sahilde şezlonglar arasında gezinen domuzları gören yerli ve yabancı turistler o anları cep telefonu kameraları ile kaydetti. Kendilerini görüntüleyen turistlerden sıkılan domuzlardan biri turistlerin üzerine yürüdü. Uzun süre restoran ve plajdaki şezlongların arasında yiyecek arayan sürü daha sonra ormana geri döndü.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde, yaban domuzları, kalabalık sürü halinde sahile indi. O anlar turist ve esnaf tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Sahilde şezlonglar arasında gezinen domuzları gören yerli ve yabancı turistler o anları cep telefonu kameraları ile kaydetti. Uzun süre restoran ve plajdaki şezlongların arasında yiyecek arayan hayvanlar daha sonra ormana geri döndü. Bodrum’da da benzer görüntüler vardı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ