Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Marmaris’te HDP ilçe binasına saldırı: Şüpheli gözaltına alındı

Marmaris’te HDP ilçe binasına saldırı: Şüpheli gözaltına alındı

Marmaris’te HDP ilçe binasına saldırı: Şüpheli gözaltına alındı

Muğla’nın Marmaris ilçesinde sabah saatlerinde HDP ilçe binasına silahla saldırı gerçekleşti. Saldırıda bulunan A.T.D. (28) gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre Marmaris’te sabah saatlerinde HDP ilçe binasına silahla saldırıda bulunulduğu ihbarı üzerine polis ekipleri sevk edildi. Saldırıyı gerçekleştirdiği belirlenen A.T.D. polis tarafından gözaltına alındı. Süphelinin saldırıda kullandığı silah da ele geçirildi.

Şüphelinin HDP ilçe binasına taksiyle geldiği, 2018 yılında da aynı şekilde HDP ilçe binasının camını kırdığı ve ‘mala zarar verme’ suçundan işlem yapıldığı tespit edildi. Şüphelinin psikolojik tedavi gördüğü, bu nedenle ilaç kullandığı, her ay İstanbul’a psikolog görüşmesine gittiği, 2012 yılında da İstanbul Ruh Sinir Hastanesinde 1 ay süreyle kaldığı belirlendi.

2018 YILINDA DA SALDIRI GİRİŞİMİ OLMUŞ

İncelenen kamera kayıtlarında, şüphelinin HDP ilçe binasına taksiyle geldiği tespit edilirken aynı kişinin 2018 yılında da HDP ilçe binasının camını kırdığı ve ‘mala zarar verme’ suçundan işlem gördüğü tespit edildi.

PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRÜYORMUŞ

Psikolojik tedavi gördüğü belirlenen A.T.D.’nin ilaç kullandığı, her ay İstanbul’a psikolog görüşmesine gittiği, 2012 yılında da İstanbul Ruh Sinir Hastanesinde 1 ay süreyle kaldığı belirlendi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ