Lider Sandıkçı: “Sayın Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılayacağız”

Canik’te vatandaşlarla bir ortaya gelen Lider İbrahim Sandıkçı, 4 Mayıs’ta gerçekleşecek büyük buluşmaya davet etti.

Lider Sandıkçı: “Sayın Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılayacağız”

Canik’te vatandaşlarla bir ortaya gelen Lider İbrahim Sandıkçı, 4 Mayıs’ta gerçekleşecek büyük buluşmaya davet etti.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçede vatandaşlarla bir ortaya gelmeye, onların talep ve tekliflerini dinlemeye devam ediyor. Her fırsatta ilçedeki vatandaşları mahallelerinde, konutlarında ve iş yerlerinde ziyaret eden Lider İbrahim Sandıkçı, mesai saatlerinin büyük bir çoğunluğunda ise vatandaşları makamında ağırlayıp, talep ve tekliflerini dinliyor. İlçede gerçekleştirdiği program kapsamında vatandaşları ziyaret eden, onlarla yakından ilgilenip, taleplerini yerinde dinleyen Lider İbrahim Sandıkçı, ilçedeki vatandaşları 4 Mayıs 2023 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek olan mitinge davet etti. Canik halkının büyük bir heyecanla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la buluşmayı beklediğini kaydeden Lider İbrahim Sandıkçı, “Sayın Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılayacağız” dedi.

“Canik, Türkiye Yüzyılı’na hazır”

Canik’teki vatandaşların inanç ve istikrardan yana olacağını söz eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Periyot Milletvekili Genel Seçimi’nin ehemmiyetine işaret ederek, “Hemşehrilerimiz 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerin hayati değer taşıdığının şuurunda. İlçemizde konuk olduğumuz her hanede, sohbet ettiğimiz her vatandaşımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir teveccüh var. Allah’ın müsaadesiyle Canik, Türkiye Yüzyılı’na hazır. Hemşehrilerimiz seçimlerde inanç ve istikrardan yana olacak ve geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Hemşehrilerimizle birlikte ele ele gönül gönüle çalışmaya devam edecek, Türkiye Yüzyılı vizyonuna yakışır yapıtları ilçemize kazandırmayı sürdüreceğiz. Canik’te Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü dayanağı vereceğiz” sözlerinde bulundu.

Başkan Sandıkçı’dan Büyük Buluşmaya Davet

Vatandaşları büyük buluşmaya davet eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Samsun’umuza teşrif ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımızı bir defa daha kentimizde ağırlamaktan ötürü erdem ve tarifsiz bir memnunluk duyuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılayacağız. Tüm hemşehrilerimi Türkiye Yüzyılı’nın mimarı, dünya başkanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir coşku ve heyecanla karşılamaya davete ediyorum” formunda söz etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirakiyle gerçekleşecek olan buluşma programı 4 Mayıs Perşembe günü saat 17.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek. Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı’ya gerçekleştirdiği ziyaret programında AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay, AK Parti Canik İlçe Bayan Kolları Lideri Fatma Donbay, AK Parti Canik Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ