Lider Sandıkçı, “Büyüklerimiz deneyimleriyle hayatımıza kıymetli katkılar sunar”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, huzurevi sakinleriyle bayramlaştı.

Lider Sandıkçı, “Büyüklerimiz deneyimleriyle hayatımıza kıymetli katkılar sunar”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, huzurevi sakinleriyle bayramlaştı.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan huzurevi sakinlerine bayram ziyareti gerçekleştirdi. Huzurevinde kalan vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Lider İbrahim Sandıkçı, onlarla yakından ilgilendi. Huzurevi sakinleriyle uzun müddet sohbet eden, talep ve tekliflerini dinleyen Lider İbrahim Sandıkçı, büyükler tarafından okunan şiirleri dinledi.

“Bayramlar, kardeşlik ve paylaşma hislerimizin pekiştiği müstesna günlerdir”

Huzurevi sakinleriyle bayramlaşan ve kendilerinin taleplerini dinleyen Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Bayramlar, toplumumuzda değerli yere sahip, kardeşlik ve paylaşma hislerimizin daha da pekiştiği müstesna günlerdir. Bu müstesna günde değerli büyüklerimizle bir ortaya gelerek bayramlaştık, onların hayır dualarını aldık. Bizleri daima birlikte bayrama kavuşturan Cenab-ı Hak’a şükürler olsun. Üzerimize düşen görevin şuurunda büyüklerimizle her fırsatta bir ortaya geliyor, onların talep ve tekliflerini dinliyoruz. Büyüklerimiz deneyimleriyle hayatımıza kıymetli katkılar sunar. Bilhassa büyüklerimiz ve gençlerimizi programlarımızda buluşturuyor, büyüklerimizle sohbette bulunarak, bilgi ve deneyimlerini dinliyoruz. Aziz Mevla, büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı, bereketli ve güzel ömürler versin” halinde söz etti.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan vatandaşlara çiçek takdim etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ