LGS ve YKS İmtihanına Girecek Gençlere Fiyatsız Kitap

Antalya Büyükşehir Belediyesi zelzele bölgesinden kente gelen gençlerin eğitimine katkı sunmak ve imtihana hazırlanmalarını sağlamak hedefiyle eğitim takviyesine devam ediyor. 8 ve 12. Sınıftaki LGS ve YKS’ ye hazırlanan depremzede gençler soru bankası kitaplarına fiyatsız erişebilecek.

LGS ve YKS İmtihanına Girecek Gençlere Fiyatsız Kitap

Antalya Büyükşehir Belediyesi sarsıntı bölgesinden kente gelen gençlerin eğitimine katkı sunmak ve imtihana hazırlanmalarını sağlamak gayesiyle eğitim dayanağına devam ediyor. 8 ve 12. Sınıftaki LGS ve YKS’ ye hazırlanan depremzede gençler soru bankası kitaplarına fiyatsız erişebilecek.  Deprem bölgesinden Antalya’ya gelen vatandaşlar için farklı alanlarda birçok hizmeti hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi eğitim konusunda da depremzede vatandaşları yalnız bırakmıyor. Yaşadıkları kentlerden ayrılmak zorunda kalan ve eğitimlerine Antalya’da devam edecek öğrencilere yönelik hazırlık kursları düzenleyen Büyükşehir Belediyesi artık de depremzede öğrencilere soru bankası kitapları dayanağında bulunuyor. EĞİTİME TAM DESTEK Eğitimde fırsat eşitliği için öncelikli olarak depremzede öğrenciler başta olmak üzere 
8’inci sınıf öğrencilerine LGS, üniversite imtihanına girecek öğrencilere ise TYT ve AYT kaynak soru bankası kitapları takviyesi verilecek. Soru bankaları matematikten İngilizceye, kimyadan Türkçe’ye temel branşlarda sayısal, eşit tartı, sözel ve LGS setlerinden oluşacak. Lise ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler, (0242) 238 52 71 ve (0242) 238 53 02 numaralı telefonunu arayarak müracaatlarını gerçekleştirebiliyor.
 Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: