Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Kemikler Mehmet Ali Korana mı Ait

Muğla’nın Bodrum ilçesinde evinden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 36 yaşındaki Mehmet Ali Koran’dan 2019 dan beri haber alınamıyor. Bodrum’da tersane de çalışan ve gece yarısı evinden ayrılarak kendisinden haber alınamayan Mehmet Ali Koran’dan hala haber alınamıyor. Olayla ilgili araştırmalar devam edereken gelen haberler herkes için şok etkisi yarattı.

Kemikler Mehmet Ali Koramana Mı Ait

Kemikler Mehmet Ali Koramana Mı Ait

Bulunan Kemik Parçaları Kime Ait ?

Mehmet Ali Korama’nın tersanede çalışırken den baktığı ve yetiştirdiği Bety isimli köpek tersane yakınında bulduğu kemikler ise tersane çalışanları arasında büyük şoka neden oldu. Bety isimli köpek bir adet kafatası ve kalça kemiği buldu. Tersane’nin işletmecisi Ali Efe (49)  sabah iş yerine geldiğinde çalışanlardan durumu öğrenip  hemen polise haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri  olay yerinde inceleme yaparak bulunan kemiklerin incelenmesi için el koydu.  Muğla adli tıp kurumu bulunan kemikler üzerinde inceleme başlattı.

Müge Anlı Ve ekibi Olay yerinde araştırmalar yapıyor

Müge Anlı ve ekibi kemiklerin nereden geldiğini bulmak için Bety üzerine kamera takarak günlerdir köpeğin kemikleri nereden bulduğu konusunda incelemeler yapıyor. Mehmet Ali Korama’nın annesi kemiklerin ortaya çıkmasından sonra oğlunun cesedinin yerinin değiştirildiğini düşündüğünü ve bölge de tekrar kapsamlı araştırma yapılmasını istediğini belirtti. Muğla’da il jandarma Komutanlığı drone ile bölgede araştırmalar yaptı ancak hala bir sonuç alınamadı.

‘İÇİMİZ ACIYOR’

Mehmet Ali koramana Mı Ait

Mehmet Ali koramana Mı Ait

İzmir’de toptan sebze- meyve işi ile uğraşan evli 2 çocuk babası Nihat Koran, olayı duyar duymaz Bodrum’a geldi. Kardeşi Mehmet Ali Koran’ı o tarihlerde her yerde aradıklarını ancak bulamadıklarını belirten Koran, şunları söyledi:

“Burada emniyet güçleri daha önce kadavra ve iz takip köpekleri ile arama yaptı, bir sonuç çıkmadı. Hiçbir şekilde bir bulgu ve sonuca ulaşılamadı. Kardeşim enteresan bir şekilde sırra kadem bastı. Bugün bulunan kafatası için İzmir’den geldik. DNA sonucunu bekliyoruz, ne olduğunu bilmiyoruz. Kardeşimiz mi değil mi onu da bilmiyoruz. İçimiz acıyor. Şimdi enteresan bir şekilde bir kafatası çıktı. Kardeşimize ait olduğunu düşünüyoruz.”

 

 

Kaynak: Müge Anlı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ