İpek Kese

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İPEK KESE 

İpek kese ne işe yarar?
“ipek kese” ile ilgili görsel sonucu
Unisex kullanıma uygundur. Neden DermaPeel Kese Kullanılmalı? DermaPeel kese ile keselenmek cildinize peeling yaparak cilt üzerinde oluşan ölü derinin ve cildin gözeneklerinde birikmiş olan yağ, toz ve kirin ciltten atılmasını sağlayarak cildin nefes alarak yenilenmesini yardımcı olur.

İpek kese iyi mi?
İpek kese faydalarından bahsedecek olursak öncelikli olarak keseler arasında cilde neredeyse hiç zararı olmayan tek kese saf ipek kesedir. Buna ek olarak kan dolaşımını hızlandırıp hücre çoğaltımına da destek olur. Bunu sağlamak için de vücut temizliğinde ipek vücut kesesi kullanılabilir. İpek Kese
İpek kese kaç günde bir kullanılır?
ÜRÜNÜN KULLANIM ŞEKLİ: Ilık bir duş sonrası vücut sabunluk ve sabun yardımıyla köpüklenir. Ardından ılık suyla ıslatılan Kelebek İpek Kese dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Uygulama sonrası bol su ile durulanır. İlk kullanımlarda haftada 1-2 kez uygulama yapılır.

İpek kese batıklara iyi gelir mi?
Soru: batıklara iyi gelir mi acaba? Cevap: Merhaba, Dermapeel Kese çeşitlerini ambalajın arkasında tarif edildiği şekilde kullanırsanız, batıkların üzerindeki ölü deriyi temizlediği için , batık oluşumunu engellemektedir. Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

İpek kese yüzü çizer mi?
İpek kese cildinize zarar vermez fakat çok sık keseleme yapıldığı takdirde cildiniz istenen yenilenmeyi sağlamaz ve cildin tahriş olmasına neden olabilir. Keseleme işleminin 7-10 günde bir yapılması bu gibi olumsuz durumların önüne geçmemizi sağlar.

İpek kese sivilce yapar mı?
Görsel sonucu
Düzenli bir şekilde yapılan kese uygulaması, akne oluşumunu ortadan kaldırarak ciltteki fazla yağın dengelenmesini sağlar. Dengelenen yağla beraber sivilcelerin de çıkma oranını azaltır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ