Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Hakkımızda

Hakkımızda
www.mugladarabul.com; en güncel haberler, politik durumlar, spor haberleri, kültür ve sanat etkinlikleri, günlük magazin olayları ve dünyada meydana gelen tüm gelişmeleri kategoriler altında bulabileceğiniz en tarafsız haberler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Son dakika haberlerini internet üzerinden takip eden tüm kullanıcıların yaşanan gelişmelere anında ulaşabileceği haber portalı sitemiz sizleri anında tüm gelişmelerden haberdar ederek bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
Politikamız Ve Kurallarımız
• Tarafsız habercilik: sitemizde kullanıcılarımızın bilgi alması için yayınladığımız tüm haberlerde önceliğimiz tarafsızlık ilkesidir. Bu tarafsızlık politikasından taviz vermeden nesnel bir şekilde kişi ve olaylara yaklaşıyoruz. Doğrudan ve tarafsız bir gözle hazırlanan haberlerin anlamlarını nesnel bir şekilde yayınlıyoruz. Bu ilke bizim temel prensibimizdir ve taviz verilmemeye özen gösteriyoruz.
Doğrudan habercilik: yayına hazırladığımız haberlerin hepsini doğrudan aktararak içerisine iyi haber, kötü haber, müjdeli haber şeklinde içerikler kesinlikle vermiyoruz. Haberin konusunun insanlarda ne tür duygular uyandıracağını okurun takdirine bırakarak haberleri olduğu biçimiyle yansıtıyoruz.
Açıklık ve Şeffaflık: yayınlanmaya hazırlanan ve haber niteliği olan tüm güncel haberleri okurlarla buluşturmaya çalışıyoruz. Yaşanan olayları küçültmeden haber değeri doğrultusunda aktarmaya çalışıyoruz. Açıklık ve şeffaflık ilkesi gereği tüm kullanıcılarımızın yaşanan olaylardan haberdar olmalarını onların hakkı olduğunu düşünerek hareket ediyoruz. Yaşanan gerçekleri halkın bilmesi ve bilinçlenmesi açısından habercilik politikası doğrultusunda yayınlamaya gayret ediyoruz. Bazı olayların kenara atılmasını uygun görmüyoruz ve haber değeri içerisinde değerlendiriyoruz.
Anında Haber: güncel sunduğumuz tüm haberlerden kullanıcıların zamanında haberdar etmek için hızlı bir şekilde yayınlıyoruz. Zamanlılık ilkesi gereği geçmiş haberleri yeniden yayınlamak yerine her zaman en yeni haberler ile kullanıcılarımızın karşısına çıkıyoruz.
Haberin Konusu: herhangi bir haberin hedef kitleye ulamaması için konunun orijinal, ilginç ve güncel olması bizim için önemlidir.
• Eşit yaklaşım: her insanın kendine özgü bir fikri ve görüşü vardır. Bu sebeple haber sitesi olarak tüm görüşlere eşit şartlarda yer vererek politikamızı ortaya koyuyoruz.
• Birinci ağızdan haber: Site için hazırlanan haberlerin birçoğunu muhabirlerimiz doğrudan tanıklık ederek hazırlarlar. Bu haberlerin hazırlanmasında olayın içerisindeki kişilere bizzat ulaşılmaya çalışılır.

%d blogcu bunu beğendi: