Genç teşebbüsçüler, parlak iş fikirlerini BAT ile dünya sahnesine çıkaracak

BAT’de çalışmak yahut iş fikrini 50.000 Pound pahasında bir finansmanla gerçeğe dönüştürmek isteyenler için BAT global iş sunumu yarışı Battle of Minds müracaatları başladı.

Genç teşebbüsçüler, parlak iş fikirlerini BAT ile dünya sahnesine çıkaracak

BAT’de çalışmak yahut iş fikrini 50.000 Pound pahasında bir finansmanla gerçeğe dönüştürmek isteyenler için BAT global iş sunumu müsabakası Battle of Minds müracaatları başladı. En güzel yetenekleri çekmeye ve geliştirmeye yönelik olarak başlatılan global staj ve iş fikri yarışına müracaat için son tarih 30 Haziran. 

Her yıl üniversite öğrencileri ve yeni mezunlara dünya sahnesinde yarış fırsatı sunan ve BAT’nin ‘Daha Yeterli Bir Gelecek’ ideolojisi ile gençlerin fikirlerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlayan Battle of Minds’a müracaatlar başladı. Global çapta parlak iş fikirlerini bulmaya, geliştirmeye ve desteklemeye odaklanan müsabaka Battle of Minds, daha sürdürülebilir bir gelecek için hudutların ötesinde düşünen gençleri arıyor. “Daha Âlâ Bir Gelecek” vizyonu ile kurulduğu günden bu yana tüm dünyada olumlu bir tesir yaratacak yetenekleri bulmaya ve desteklemeye odaklanan BAT, 1 Mayıs ile 30 Haziran tarihleri ortasında müracaat yapılabilecek bu yılki müsabakasında iştirakçilere teknoloji, biyoloji, güç ve kapsayıcılık (Technology – Bio – Energy – Inclusion) olmak üzere dört kategoride iş fikirlerini dünyaya duyurma fırsatı sunuyor. Bu yıl 30 ülkeden iştirakle gerçekleşecek yarışa, 18 yaş üzerinde, iş deneyimi bulunmayan ve son 5 yıl içinde lisans eğitimini tamamlayan yahut yüksek lisans yapan gençler katılabilecek. 2 ila 4 kişi ortasında değişen grupların başvurabileceği yarışta, sürdürülebilirlik problemlerinden birini çözmeye yönelik projeler Mahallî (Lokal), Bölgesel (Area) ve Global (Global) olmak üzere üç basamakta pahalandırılacak. 15 Eylül’de gerçekleşecek son değerlendirmenin akabinde en yeterli fikirlere sahip iştirakçilere fikirlerini ve teşebbüslerini hayata geçirmeleri için 50.000 Pound bedelindeki finansmanın yanı sıra Avrupa ve Türkiye’nin En Uygun Patronları ortasında gösterilen BAT’da istihdam fırsatlarına kadar çeşitli mükafatlar sunulacak.Girişimcilere dayanak olmanın ve yeni kapılar açmanın BAT’nin iş kültürünün vazgeçilmez bir kesimi olduğunu söyleyen BAT Türkiye, TBNC Yetenek, Kültür & Kapsayıcılık Yöneticisi Güliz Dalaman Yakmacı, “Yeni marifetler ve yeni yetenekler gerektiren; harika yetenekleri geliştirmek için daima olarak yeni yollar keşfeden dönüştürücü bir seyahatteyiz. Battle of Minds yarışı da işte bu vizyonla doğdu. Gençlerin parlak fikirlerini projelere dönüştürebilecekleri ortamları ve dayanağı sunabilmek bizim, hatta tüm iş dünyasının birincil sorumluluğu. Bu yıl tam 30 ülkeden iştirakle gerçekleşecek yarışımıza, tüm gençlerimizi bekliyoruz” dedi. Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: