Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Fethiye Belediye Başkanına Şok Suçlama

Fethiye Belediye Başkanına şok suçlama. Muğla’nın Fethiye ilçesine tatil amaçlı gelen Çağlar Özbakır (31) trafikte tartıştığı Fethiye belediye Başkanı Alim Karaca Ve korumasının kendisine hakaret ve arabasına zarar verdiklerini iddaa etti. Özbakır Belediye başkanı ve koruması hakkında emniyete giderek şikayetçi oldu. Çağlar Özbakır Alim Karaca’nın kendisi ve yanında bulunan kız arkadaşı için ” sizi öldüreceğim. Fethiye’ye gömeceğim” diyerek tehdit ettiğini ve trafik magandalığı yaptığını söyledi.  Yaşanan tüm olaylar hakkında Alim Karacadan açıklamalar geldi.

Fethiye Belediye Başkanına Şok Suçlama

Ankara’dan Fethiye’ye tatil amaçlı gelen Çağlar özbakır ve kız arkadaşı Fethiye ‘de dün akşam 20:30 sıralarında şehir de araçları ile tur atarken, arkalarında gelen araçtaki iki kişi ile tartışma yaşandı. Araçlarını kenara çekerek tartışmaya devam eden özbakırcı ve diğer iki kişinin aralarında gerginlik arttı.  Özbakır ile tartışan diğer araçtaki iki kişi özbakırınn aracına verdi ve tehdit ettiler.

Sizi Fethiye’ye Gömeceğim

Çağlar Özbakır’ın yaptığı açıklamaya göre ” Muğla’ya iki gün önce geldim.  Ama bugün üzülerek ayrılmak zorunda kalıyorum. Dünyanın  en güzel koylarına sahip olan Fethiye’ye bu Maganda belediye başkanı hiç yakışmamış. Kendisinin belediye başkanı olduğunu söyleyen ve benim de ismini internetten araştırarak teyit ettiğim şahıs. Aracıma dün saldırıp, hasar verdi. Küfürler etti, aracımın içerisinde bayan olduğunu belirtmeme rağmen adamını aracıma saldırttı.  Aracıma tekme attı hakkında şikayetçi oldum. Israrla kendisi açıklama yapmıyor, mobese kayıtları duruyor. Mobese kayıtları için avukatıma dilekçe yazacağım. Umarım bir an önce bu sorun düzelir. Bizim en büyük korkukumuz olayın olduğu yerdeki mobese kayıtlarının silinmesi ve olayı gören kişilerin baskı ile sindirilmesi. Fethiye Yeni camii bölgesinde bulunan herkes olaya tanıklık etmiştir. Bunun işin peşini bırakmayacağım ve hakkımı savunacağım ” dedi.

Alim Karaca’dan olaya ilişkin ilk açıklama

Fethiye belediye başkanı Alim karaca da konu ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Karaca açıklamasında ” Kutsal değerlerimize hakaret, saygısızlık  ve iftiralar adalete intikal etmiştir. Bu olayın yaşanışı ve basına sızdırılışı tamamen siyaseten yıpratma hareketi olduğu açıkça görülmektedir. Olay ilgili soruşturma geniş çaplı olarak yürütülecek ve şahsım tarafından takip edilecektir. Şahsım ve güzel Fethiyemiz bu tür olaylara alışkın değildir. Böyle bir olayın yaşanılmasından ziyadesi ile üzgünüm. Her ne olursa olsun Fethiye halkının güvenliğini ve huzurunu korumaya devam edeceğiz ” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ