Erol Evgin depremzedeler için İzmir’e geliyor

Ünlü sanatçı Erol Evgin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına takviye vermek için İzmir’de konser düzenliyor.

Erol Evgin depremzedeler için İzmir’e geliyor

Ünlü sanatçı Erol Evgin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına takviye vermek için İzmir’de konser düzenliyor. 29 Nisan’da AASSM’de yapılacak “100 Yılda Yüz Akıyla” ismini taşıyan konserin gelirinin tamamı kampanyaya bağışlanacak. Lider Soyer, “Depremin yaralarını sarmak için var gücümüzle takviyeye devam etmeliyiz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ili etkileyen sarsıntıların yaralarını sarmak için başlattığı  “Bir Kira Bir Yuva” kampanyası dayanışma konserleriyle büyüyor. Sanatçı Erol Evgin, depremzedelerin barınma meselesini tahlile kavuşturmak hedefiyle başlatılan kampanyaya dayanak vermek için 29 Nisan Cumartesi akşamı İzmir’de konser düzenliyor. “100 Yılda Yüz Akıyla” konseri saat 20.30’da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak. Konserin gelirinin tamamı Bir Kira Bir Yuva kampanyasına aktarılacak.

Konserde unutulmayan yapıtlarını söyleyecek Erol Evgin ayrıyeten Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılına özel bestelediği “100 Yılda Yüz Akıyla” marşını da İzmir’de birinci kere seslendirecek. Koltuk numaralı biletler 300 lira ile 750 lira ortasında satışa sunuldu. Konsere gelmeden kampanyaya dayanak olmak isteyenler için 100 liralık katılımsız bilet seçeneği de var. Konserin biletlerine ise www.biletix.com/etkinlik/2IZN0/IZMIR/tr sitesinden ulaşılabilir. Katılımsız bilet seçeneği için “birkirabiryuva.org” sitesinden dayanışma konseri biletleri sekmesine tıklanabilir.

Yan yana olacağız
Tüm İzmirlileri dayanışma konserine davet eden İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, “6 Şubat’tan bu yana acımız çok büyük. Geçmeyecek bir acı yaşıyoruz lakin geri kalanlarımızın hayatına umutla devam etmesini sağlamak için yan yana olacağız. Zelzelenin yaralarını sarmak için var gücümüzle dayanağa devam etmeliyiz” dedi.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ