Dört Günlük Sokağa Çıkma Kısıtlamasının Başlaması Üzerine Marmaris Girişinde Yoğun Araç Kuyrukları Oluştu

Dört Günlük Sokağa Çıkma Kısıtlamasının Başlaması Üzerine Marmaris Girişinde Yoğun Araç Kuyrukları Oluştu

Mugla Marmaris yolu üzeri 23’üncü kilometresinde çevirme inceleme merkezi bulunan Çetibeli Jandarma Karakolu Asayiş ve Trafik Kontrol Noktası’nda denetim ve incelemeler artırıldı. Marmari’se Muğla istikametinden 8 saatte 3 bini ticari ve beraberinde 670’i özel olmak üzere toplam’da 3 bin 670 Araç giriş yaptı.

4 günlük Ramazan Bayramı tatili ve sokağa çıkma yasağı öncesinde vatandaşlar yazlık bölgelere gitmeyi tercih edince, ortaya büyük bir yoğunluk çıktı bu noktalardaki trafik ve asayiş denetimleri artırıldı. Marmaris’te, ilçe girişinde geniş çaplı kontroller yapan jandarma ve polis ekipleri, geçen tüm araçları durdurarak ilk önce sürücü ve tüm yolcuların ateşlerini ölçüyorlar ve tüm asayiş ve trafik sorgularını yapıyorlar.

İlçenin girişinde kontroller nedeniyle, uzun araç kuyrukları oluştuğu izlendi. Şehirlerarası seyahat yapmanın kısıtlamasının kaldırıldığı bazı iller arasında Aydın, Denizli ve Antalya’dan özel araçlarıyla yazlıklarına ve eşyalı evler tutan vatandaşlar olduğu görüldü. İlçeye, yaklaşık 8 saatte 3 bin 670 aracın geçiş yaptığı bilgisi alındı. Araçların 3 bininin ticari araç olurken, 670’inin ise özel araç olduğu bilgisi alındı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ