Muğla Şehir Portalı – Firma Rehberi

Datça Merkezli Deprem! Bodrum ve Marmaris’te de hissedildi!

Yine Deprem Yine SALLANDI! Marmaris Bodrum Aydın Manisa’dan Hissedildi

HABERE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Datça Merkezli Deprem! Bodrum ve Marmaris’te de hissedildi!

Az önce gelen son dakika bilgisine göre Datça’da 4.2 şiddetinde bir deprem meydana geldi! Depremin merkez üssünün Ege Denizi, Yunanistan’ın Lasithi bölgesi olduğu bildirildi. AFAD’ın aktardığı son dakika gelişmesine göre deprem Muğla’nın Datça, Bodrum ve Marmaris bölgelerinde de hissedildi. Kandilli de depremin şiddetini 4.5 olarak açıkladı.

AFAD, az önce bildirdiği son dakika gelişmesinde Ege Denizi’nde 4.2 şiddetinde bir depremin olduğunu ifade etti. Depremin merkez üssünün Ege Denizi olduğu Datça’da hissedildiği vurgulandı. Depremin şiddeti 4.2 olarak ifade edilirken merkez üssü olarak Ege Denizi işaretlendi. Depremin saati 14:18, derinliği ise 10.40 km olarak belirtildi. Bölgede herhangi bir can veya mal kaybı bulunmuyor.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ!

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi de depremin merkez üssünün Akdeniz olduğunu ifade ederken depremin şiddetinin 4.5 olduğunu belirtti.

1999 depremi öncesinde görülen doğa olayı yeniden görüldü! Çok sayıda yılan…

Türkiye’nin 5’inci büyük gölü olan İznik Gölü’nde boylar 1 buçuk metreye yakın birçok yılan suyun üstünde görüntüledi. 1999 yılında yaşanan deprem felaketi öncesinde de bölgede çok sayıda yılanın su yüzeyinde görüldüğü iddia edildi.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ