Canik’te Çocuklar 23 Nisan Coşkusunu Yaşadı

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Şöleni’ne buluşan çocuklar birbirinden özel etkinliklerle bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

Canik’te Çocuklar 23 Nisan Coşkusunu Yaşadı

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Şöleni’ne buluşan çocuklar birbirinden özel etkinliklerle bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

Canik Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ilçede düzenlenen 23 Nisan Şöleni’nde bir ortaya gelen çocuklar bayramın tadını çıkardı. Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın birleşmesiyle Canik Belediyesi’nin düzenlediği şenlikte ikili bayram sevincini yaşayan çocuklar, düzenlenen şovlar, eğitici ve eğlenceli aktiviteler, yarışlar ve müzikal oyunlarla unutulmaz bir bayram yaşadı. Cümbüşün tepeye çıktığı şölende çocuklarla bir ortaya gelen Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, onlarla oyunlar oynayıp, sahnelenen şovları izledi. Çocuklar, kendilerine ikili bayram sevinci yaşatan, kendileri için özel etkinlikler düzenleyen Lider İbrahim Sandıkçı’ya teşekkür etti. Ağır ilgiyle gerçekleşen 23 Nisan Şöleni’ne Canik’ten ve etraf ilçelerden çocuklar ve aileler katıldı.

“Çocuklarımız yarınların temeli, geleceğin aynasıdır”

Çocukların gelecekte her alanda kelam sahibi olacağını, vatan, millet ve tüm insanlık için kıymetli çalışmalar gerçekleştireceğini işaret eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Çocuklarımız yarınların temeli, geleceğin aynasıdır. Gelecekte hayatıyla örnek, çalışmalarıyla vatan, millet ve tüm insanlık ismine yarar sağlayacak kuşakları bu şuurla yetiştirmeliyiz.  Bizler yaşadığımız dünyayı çocuklarımızdan emanet aldığımızı, onların da arkasındakilere tekrar emanet edeceğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Eğitimiyle alanında uzman, kişiliğiyle örnek toplumlar için çaba vermeli ve onlar için her türlü imkânı seferber etmeliyiz” sözlerini kullandı.

Çocukların Bayramını Kutladı

İlçede iki farklı noktada oluşturulan aktiflik alanında çocuklarla bir ortaya gelen Lider İbrahim Sandıkçı, onların bayram sevincine ortak oldu. Çocuklar tarafından büyük bir sevgiyle karşılanan Lider Sandıkçı, aktifliğe katılan çocuklar ve aileleriyle yakından ilgilenerek talep ve tekliflerini dinledi. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Lider İbrahim Sandıkçı,“ Geleceğimizin teminatı olan tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, yavrularımıza sıhhat ve muvaffakiyetlerde dolu bir hayat diliyorum” diye konuştu. Lider Sandıkçı etkinlikte çocuklara armağanlar verdi.

Canik Belediyesi tarafından Lovelet AVM ve Piazza AVM’de gerçekleştirilen 23 Nisan Şöleni’ne AK Parti  Etraf, Kent ve Kültürden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay, aileler ve çocuklar katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ