Canik’te Bayram Sevinci

Canik Belediyesi’nin Ramazan Bayramı’nda düzenlediği etkinliklerde bir ortaya gelen vatandaşlar bayram sevincini paylaştı.

Canik’te Bayram Sevinci

Canik Belediyesi’nin Ramazan Bayramı’nda düzenlediği etkinliklerde bir ortaya gelen vatandaşlar bayram sevincini paylaştı.

Canik Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçede gerçekleştirilen etkinliklerde bir ortaya gelen binlerce vatandaş,  bayramın sevinç ve memnunluğunu daima birlikte paylaştı. Canik Belediyesi’nin ilçede klasik hale getirdiği bayramlaşma programı öncesinde bayram namazının akabinde vatandaşlarla bir ortaya gelen Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, onlarla birlikte sohbet ederek bayramlaştı. Bayramlaşma programında yüzlerce vatandaşı belediye hizmet binasında ağırlayan Lider İbrahim Sandıkçı, vatandaşların bayramını tek tek tebrik etti.  Çocuklar tarafından büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılaşan Lider İbrahim Sandıkçı, çocuklarla sohbet ederek yakından ilgilenip, onlara ikramlar verdi. Çocuklar, program içerisinde kendileri için hazırlanan etkinliklerle bayramın tadını çıkardı. İlçenin dört bir yanında büyük bir memnunlukla kutlanan Ramazan Bayramı’nda Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları, pazar esnafı ile bayramlaşarak çikolata ikramında bulundu.

Çocuklardan Lider Sandıkçı’ya Sevgi Seli

Ramazan Bayramı boyunca ilçedeki vatandaşları ziyaret eden Lider İbrahim Sandıkçı, vatandaşların bayramını tebrik etti. Bayramda ilçedeki esnafları ziyaret eden, Lider İbrahim Sandıkçı onların bayramlarını kutladı. Canik Belediyesi’nin ilçede bir gelenek haline getirdiği bayramlaşma programında vatandaşlarla buluşan Lider İbrahim Sandıkçı, ağır ilginin olduğu ve yüzlerce vatandaşın katıldığı programda ilçe sakinleri ve etraf ilçelerden gelen vatandaşlarla bayramlaştı. Programda Lider İbrahim Sandıkçı’ya ‘İbrahim abi’, ‘İbrahim amca’ biçiminde seslenen ve heyecanla koşarak Lider İbrahim Sandıkçı’ya sarılan çocukların sevinci konukların yüzlerinde tebessüm oluştururken, çocuklar programda kendileri için özel olarak hazırlanan eğitici ve eğlenceli aktivitelerle vakit geçirip oyunlar oynadı. Canik Belediyesi’nin vatandaşlara ikramlarda bulunduğu programda Lider İbrahim Sandıkçı çocuklara armağanlar verdi.

Canik Zabıtası Pazar Esnafının Bayramını Kutladı

Ramazan Bayramı mühletince ilçede kurulan semt pazarlarında misyonlarını sürdüren Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları, pazar esnafının bayramını kutladı. Pazar esnafına Lider İbrahim Sandıkçı’nın bayram dilek ve temennilerini ileten Zabıta Müdürlüğü grupları, esnafa çikolata ikramında bulundu.

Başkan Sandıkçı’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

İlçedeki vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlamanın hüznünü, bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızla, çocuklarımızla bayram sevincini daima birlikte paylaştık. Manevi atmosferiyle ilçemizi çepeçevre saran Ramazan Bayramı’nı vatandaşlarımızla birlikte idrak etmenin sevincini yaşadık. Büyük Mevla birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Bizleri, sıhhat, memnunluk ve huzurla birçok bayramlara kavuştursun” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ