Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Sinemalar Muhakkak Oldu

Birbirinden farklı sinemalara mesken sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 28 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni sinemalarla buluşturuyor.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Sinemalar Muhakkak Oldu

Birbirinden farklı sinemalara mesken sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 28 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni sinemalarla buluşturuyor. Vizyonda yer alan sinemaların yanı sıra Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Oregon, Büyük Macera: Hazine Peşinde, Kuralsızlar (The Roundup) ve Karanlık Gece sinemaları sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Pek çok sineması dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı tıpta yerli ve yabancı sinemaları vizyona getiriyor. Animasyondan tansiyona, dramdan  korkuya değerli üretimlerin vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Oregon, Büyük Macera: Hazine Peşinde, Kuralsızlar (The Roundup) ve Karanlık Gece filmlerinin vizyona gireceği 28 Nisan Cuma gününün vizyon programı ve detayları paribucineverse üzerinden takip edilebiliyor. 

28 Nisan Cuma günü vizyonunun öne çıkanları 

  • Çocukların ve animasyon tutkunlarının beğenisini kazanacak Elif ve Arkadaşları Kapadokya, bir küme öğrenci çocuğun Kapadokya’daki serüvenlerini mevzu ediniyor. Çocuklar, yaptıkları Kapadokya seyahatinde Peribacalarının efsanesi olan gökyüzünde yaşayan Perişler’i öğrenirler. Bu efsaneyi o kadar severler ki gökyüzüne çıkmanın ve Perişler’le tanışmanın hayalini kurarlar…
  • Nejat İşler, Serkan Çayoglu ve Özgür Emre Yıldırım’lı oyuncu takımıyla vizyona girecek Oregon, sinemaseverleri 95 dakikalık bir seyahate çıkartıyor. Sinemada, Bodrum’da hayatlarını sürdüren Gaye ve Hakan’ın yakın arkadaşlarına bir müzik kaseti teslim etmek için İstanbul’a gelmeleri ve İstanbul’da başlarından geçenler anlatılıyor. 
  • Ailece izlenebilecek sinemalar ortasında yerini alan Büyük Macera: Hazine Peşinde, Ahmet Toklu direktörlüğünde vizyona giriyor. Sinema, birebir mahallede yaşayan dört arkadaşın eski bir hazine haritası bulmalarıyla mahallenin sevilen babaannesinin yaşadığı konutu kurtarmak için kuvvetli bir maceraya girişmelerini mevzu ediniyor. 
  • Kore sineması tutkunlarının ilgisini çekecek Kuralsızlar (The Roundup), bir polis memurunun bir cürümlünün peşinden gidişini bahis ediniyor. Polis Ma Seok-do ve ünitesi, Vietnam’a kaçan hatalıyı araştırırken karşılarına çıkan değişik kanıtlarla araştırma farklı bir boyut kazanıyor.
  • Dram, tansiyon ve polisiye çeşitlerini bir ortada barındıran Karanlık Gece, İshak’ın nasıl toplu bir öfkenin kesimi haline gelip Anadolu’da küçük bir köyde vicdanıyla nasıl başa çıktığını ve kolektif sessizliğin şiddetiyle nasıl çaba ettiğini anlatıyor. Sinemada, gezgin bir müzisyen olan İshak’ın 7 yıl evvel bir kesimi olduğu linç olayı ile tekrar yüzleşmek zorunda olması anlatılıyor. 

 Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: