Bodrum Uyar Dekor

Adres
Konacık Muğla / Bodrum
Faks
0 252 319 14 54
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bodrum ve çevresinde 1997 den bu yana emlaktan sonra inşaat ve dekorasyon işlerinizde de hizmet vererek sattığımız, satacağımız ya da yapacağınız yapılarınızda siz müşterilerimizin piyasa, tedarik ve en önemlisi kalite konusunda sıkıntı yaşamamanız; zamanında, değerinde ve güven içinde yaptıracağınız yapılarınıza sahip olmanız için emlak işinin tamamlayıcısı olarak sizin yerinize biz yapıyoruz.

Bodrum inşaat malzemeleri ve işçilik açısından duruma hakim olduğumuzdan zaman ve maddi açıdan siz müşterilerimizi maksimum kalite ve minimum fiyatla ev sahibi yapıyoruz. Doğabilecek sorunları şimdiden üstlenerek gelecekte de sizlerin sorunsuz ve rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürebilmenize yardımcı oluyoruz.

Alırken, satarken ve hatta yenisini yaparken siz müşterilerimize daima kazandırmayı ön planda tutuyoruz. Bu prensibimizi misyonumuz olarak kabul ediyoruz.

İnşaatınızın A’dan Z’ye tüm aşamasında hizmet vererek yapamadıklarımızın da en uygununu en kalitelisini en modern ve çağdaşını yapmak için piyasanın nabzını tutuyoruz. Bu birikimlerimizi siz müşterilerimizin menfaatine sunuyoruz.

Bölge insanı olarak çevreyi iyi tanıyor ne, ne zaman nasıl olacağının farkında olarak zamandan kazandırdığımız gibi. Maddi menfaatlerinizi de ön planda tutuyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ