Bodrum Telcom İletisim Bilgi İşlem Güvenlik Sistemleri

Adres
Pamir İş Merkezi B5 Blok No :4 Konacık BOdrum MUGLA
Faks
0 252 316 73 16
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ʻDeğişime inanan ve değişerek başaranʼʼ 1996 yılında kurulan TELCOM,17 yıldan bu yana Türkiye’nin her sektörden ve her kesiminden kişi ve kurumlarına ürün hizmet sunmuş ve Türkiye’nin saygın sadece kaliteli hizmet teknoloji iş ortağı olarak ekonomideki yerini almıştır.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak,yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.
TELCOM A.Ş bünyesindeki faaliyet alanları ile müşterilerinin her türlü gereksinimlerini karşılamak için ürünlerini yalnızca en iyiyi en uygun maliyetle sunmak adına marka bağımsız olarak her marka ürünü sunarak; hizmetlerini ise uzun yılllardır çalışan kendi personeli ile üreterek kalite, uygun fiyat ve mutlak başarının vazgeçilmez adresi olmuştur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ