Bodrum Netmar Telekom

Adres
Türkkuyusu Cad. No:91 Muğla / Bodrum
Faks
0 252 316 06 74
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Netmar 20 yıllık sektör tecrübesi, çözümleri ve projeleri ile pazarın en prestijli firmalarından birisi konumunda, analog ses iletişimi, sayısal IP teknolojileri, hibrit veya IP santral çözümleri ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.
Ses çözümlerinde, IP protokol desteği ile uygulama zenginliği kazanılarak, işletmelerin santral çözümleri sadece ses iletişimi gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra, diğer IP uygulamaları ile de entegre edilebilir olmuştur. Böylece Tümleşik İletişim Çözümleri kavramı ortaya çıkmıştır.
Konferans çözümleri ile kullanıcılar ister ses, ister video ile bu ortamlara dahil olabilmekte,
Yerden ve zamandan bağımsız olarak, IP iletişim altyapısı olan her lokasyondan, merkezdeki iletişim çözümünün bir kullanıcısı olabilmekte,
Kullanıcılar; analog, sayısal, IP telefon setleri, yazılım tabanlı bilgisayarlarda çalıştırılabilen uygulamalar (Softphone) ile veya mobil telefonlarında çalıştıracakları birer uygulama ile merkezdeki, iletişim platformunun birer parçası olarak, tüm uygulamalardan faydalanmakta,
Bütün kullanıcıların, birbirlerinin durum bilgilerini (Precense) izledikleri uygulamalar desteklenirken, anlık mesajlaşma (Instant Messaging), dosya paylaşımı yapabilmektedirler.
Böylece işletmelerde verimlilik maksimum seviyeye gelirken, iletişim maliyetleri düşmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ