BODRUM MUTFAK MOBİLYA

Adres
AÇIKKIRLAR MEVKİİ ATATÜRK BULVARI KONACIK / BODRUM
Telefon
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Mutfak Mobilyası ve ürünleri sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Bodrum Mutfak Mobilya, yalnızca mutfak üretimi için imalata başlamış; daha sonraki yıllarda mutfak üretimi zincirine paralel olarak gardırop, banyo, portmanto gibi mobilyaları da ekleyerek ürün çeşitliliğini artırma yoluna girmiştir.

Bodrum Mutfak Mobilya zaman içerisinde ürettiği modelleri ve kalitesi ile firmasını diğerlerinden farklı bir konuma getirmiştir. 2004 yılında Türk Patent Enstitüsüne başvurarak markasını tescil ettirmiştir.

Bodrum Mutfak Mobilya, müşteri isteklerini çok iyi kavramayı ve gereksinimlerine uygun çözümleri geliştirmeyi; uzman teknik kadrosuyla, çevreye duyarlı işletmecilik yaparak hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan Bodrum Mutfak Mobilya satış sonrası hizmeti ile tüketiciye sahip olduğu üründen maksimum düzeyde yararlanma olanakları sağlamaya çalışmakta; diğer yandan müşteri ve çalışanları ile bütün olmuş bir firmadır. Yurt içi ve yurt dışındaki yenilikleri dikkatle izleyen buradaki gelişmeleri müşterilerine ve ürünlerine yansıtmayı en büyük avantaj olarak görmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ