Bodrum Müskebi Botanik

Adres
Cumhuriyet Cad. No:194 Ortakent Muğla / Bodrum
Faks
0 252 358 51 79
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

20 yıl önce bitki ve fidan üretimi için faaliyete geçmiş olan firmamız; sizlere daha geniş ürün yelpazesi sunabilmek, bitkisel, yapısal peyzaj projelendirme ve danışmanlık hizmeti verebilmek amacıyla, yeniden yapılanma sürecine girerek gücüne daha da güç katmıştır.
Bodrum Ortakent’te, 65 dönüm arazi üzerine kurulu fidanlığımızda, tecrübeli kadromuz ile birlikte, kaliteli fidanlar üretiyoruz. Kendi üretimimiz olan fidanlarımızın dışında, firmamız tarafından ithal edilen bitki türleri ile sizlere çok zengin bir çeşitlilik sunuyoruz. Gerek üretim, gerekse ithal bitkilerimizin seçimi ve gelişimindeki her aşamasını titizlikle takip ediyoruz. Bu, kalite anlayışımızın bir gerekçesidir.
Fidan yetiştiriciliğindeki başarımıza, yaratıcı tasarımlarımızla devam ediyoruz. Bilinçli, estetik öngörü yetenekleri yüksek olan peyzaj mimarlarımız, küçük ölçekli bir bahçeden, kentsel yenileme, golf sahaları gibi büyük ölçekteki projelerin tasarımlarında ve uygulamalarında deneyim sahibi olup dünyadaki cennetti ayaklarınıza getirmek için çalışıyorlar.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
%d blogcu bunu beğendi: