Bodrum mtm Mekanik Taahhüt Mühendislik Ltd. Şti.

Adres
Cumhuriyet Mah. Temel Yapı İş Mer. Zemin Kat Bodrum
Telefon
Faks
0 252 317 01 97
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BODRUMMTM, profesyonel ekibiyle mülki idarelere, kamu kuruluşlarına, otel,motel,işletme kuruluşlarına, mühendislik firmalarına ve Mekanik Tesisat, Mühendislik ile ilgili hizmetlere ihtiyaç duyan diğer tüm müşterilere hizmet ve ürünler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Isıtma, havalandırma, sıhhi tesisat, Havuz tesisatı, iklimlendirme, yangından korunma, endüstriyel uygulamalar ve kontrol tekniği gibi, Mekanik tesisat mühendisliği dalında, yenilikçi, İleri teknoloji ve deneyimli, uzman ve çevreye duyarlı kadrosuyla, mekanik tesisat uygulama, pazarlama ve satış faaliyetleri, perakende satış faaliyetleri ve mühendislik projeleri Mekanik Mühendislik Tasarım ve Müşavirlik hizmetleri vermekteyiz.

Tecrübe ve bilim temelindeki teknik gereksinimler ve müşteri istekleri ile birleştirilmiş tasarımı, ilk yatırım maliyetleri ve işletme giderleri göz önünde tutarak, titiz bir çalışma ile projelendiriyoruz.

Bu anlamda bakıldığında değişik bölgelerdeki fiziksel koşullara ve müşteri taleplerine tam uyumlu çözümler sunabilmek hedefiyle yola çıkan BODRUMMTM, yüksek standarttaki beklentiler için ilave donanımlar ile birlikte değişik alternatifler üretmektedir.

Misyonumuz

– Tam memnuniyet hedefleyen müşteri odaklı gelişme stratejisi,

– Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmektir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ