bodrum lapina turizm ltd şti

Adres
güvercinlik köyü bodrum
Telefon
Faks
0252 374 56 63
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

odrum’un ilk tabldot fabrikalarından biri olan şirketimiz, bölgemizde T.C. Muğla Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilmiş olan “T–14 Hazır Yemek Üreten iş yeri Çalışma İzin Belgeli” ve T.C. Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü Muğla İl Müdürlüğü Tarafından verilmiş olan Gıda Üretim İzin Belgesi ile Gıda Üreten iş yerlerine Ait Çalışma İzni ve Gıda Sicil Belgesine sahip işletme olup ayrıca Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilmiş TS 8985 ( Hizmet yeterlilik belgesi)- TSE ISO EN 9000 (Kalite yönetim sistemi) TSE ISO EN 22000 (Gıda güvenliği yönetim sistemi) belgesine sahiptir. Firmanızın ihtiyacı olabilecek tabldot hizmetini altyapısı ve uzman kadrosuyla tüm talepleriniz doğrultusunda (taşımalı veya yerinde üretim) karşılayabilecek kapasitededir;

Tabldot mutfağında çalışan personelimiz yasal periyodu içinde portör sağlık muayenesinden, ürettiğimiz yemekler periyodik olarak biyolojik analizden geçirilmektedir. Üretimde kullanılan tüm ham maddeler Tarım Köy İşleri Bakanlığı izni ile üretilmiş gıda siciline sahip 1. sınıf malzeme olup, üretilen yemekler gerekli sağlıklı şartlar içinde soğuk /sıcak zincir bozulmadan termobox ve krom kaplarda hizmet yerlerine ulaştırılmaktadır.

Mutfağımız İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü kontrolörleri tarafından sağlığa uygunluk ve gıda güvenliği açısından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Yemek listeleri müşterilerimizin taleplerine ve gıda mühendisi sorumlu teknik müdürümüz tarafından kalori değerlerine göre hazırlanmaktadır. Yemek hizmeti verdiğimiz firmalara 3.şahıs mali mesuliyet sigortası yaptırılmakta ve primleri tarafımızdan ödenmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ