Bodrum Dö Ser Mobilya & Tasarım

Adres
Ortakentyahşi Mah. Cumhurriyet Cad. No:55/1, 48420 Bodrum/Muğla
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

980’lerde İstanbul’da hizmete başlayan firmamız, Can SEÇKİNULUS kuruculuğunda 1990 yılından bu yana Bodrum’da tescilli “BODRUM MODEK” markası altında deneyimli ekibi ile siz değerli müşterilerimize kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir.

“BODRUM MODEK” DÖ-SER Ailesi Olarak Biz;
“Hayallerindeki mekanlarda yaşamayı herkes hakeder” fikrinden yola çıkarak, ihtiyaçlarınızı karşılarken, tecrübelerimizi zevklerinizle birleştirerek yeni yorumlar getirmeyi seviyoruz. Tasarımlarımızda, fonksiyonellik ve uygun maliyet eşleşmesine de ayrıca önem veriyoruz.

Evinizde ya da isyerinizde mutlu olmanız kendinizi oraya ne kadar ait hissettiğinize bağlıdır ve yaşadığınız mekanlar ne kadar sizi yansıtırsa o kadar ait hissedersiniz.

Daha mutlu yaşamak için doğru adrestesiniz

Yaşam alanınızı yaşanası kılmaktır bizim işimiz… Ve bunun için gereken özveriyi göstermeye her zaman gönüllü olduk. Herbirinin konusunda uzman olduğu ekibimizle, ilkelerimizden ödün vermeden hedeflerimize doğru ilerlerken sizlerin varlığı gücümüze güç katıyor.

En iyi reklam kulaktan kulağa ulaşandır

İşte tam da bu sebeple; en büyük kazancımızın, müşterilerimizin memnuniyeti olduğuna inanıyor, iş politikamızı bu esas üzerine oturtuyoruz. İşimize maksimum özen göstermek ve her bir müşterimizi, ismimizi saygıyla anacak memnuniyetle uğurlamak ana amacımızdır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ