Bodrum CC İnşaat – Bodrum Kayrak

Adres
Bodrum-Milas Karayolu 25. Km Sefer Alanı Mevkii Bodrum / MUĞLA
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız ilk olarak 1984 yılından 1996 yılına kadar Cihatlar İnşaat olarak Bodrum bölgesinde doğal taş işçiliği üzerine hizmet vermiştir.1996 yılından günümüze kadar CC İnş.Taah.Gıda.Tic.Tur.Taş.İth.İhr.Ltd.Şti adı altında hizmet vermektedir.

Bölgenin ilk firmalarından olan şirketimiz, kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin dört bir yanına sayısız otel,tatil köyü, toplu konut ve peyzaj mimarisi gibi birçok yapıyı, uzman eleman kadrosu ve çalışkanlığı ile tamamlamıştır.

Bünyesinde Kayrak Maden Ocağı bulunduran firmamız ayrıca 7200 metrekarelik CC İnşaat Showroom’un da yer alan zengin doğal taş çeşitleri yanında müşteri talebi doğrusunda istenilen her türlü ürün çeşidine yurt içi yurt dışı olmak üzere, en kısa sürede ulaşarak işemeye hazır duruma getirmektedir.

CC İnş.Taah.Gıda.Tic.Tur.Taş.İth.İhr.Ltd.Şti iç ve dış pazarlara sunduğu ürünlerinde ve hizmetlerinde, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. Kalite ve fiyat dengesinde müşteri beklentisini eksiksiz yerine getirmeyi temel sorumluluğu olarak benimsemiştir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ