Bodrum BYKS Bodrum Yapı Kimyasalları Ltd. Şti.

Adres
Yokuşbaşı Mah. Cevat Şakir Cad. No:247 Muğla / Bodrum
Telefon
Faks
0 252 316 72 32
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BYKS, Bodrum’daki deponuz sloganıyla yapı kimyasalları sektörünün lider firmalarından BASF Yapı Kimyasalları Sanayi A.Ş.’nin fikir önderliğinde Bodrum, Didim ve Milas distribütörü olarak 2006 yılında kurulmuştur.

BYKS, 2006 yılında pazarın beklentilerini tespit ederek, bayisinin yanında olma prensibiyle kurmuş olduğu bayilik organizasyonuna modern stoklama alanları ve lojistik araçlarıyla hizmet vermeye başlamıştır.

BYKS, Bayi veya projelerde aynı dili konuşabilen kadrosu, hızlı servis ağı ve güler yüzü ile pazarın ve bayilerinin güvenini kazanmıştır. Hedeflerini bayileriyle birlikte gerçekleştiren BYKS, distribütörlük sistemine zamanla sektörün öncü markalarından Hemel, Lafarge Dalsan, Btm, Focus Membran, Protektor Dörken ve İzocam firmalarının ürünlerini de dahil etmiştir. Yeni distribütörlüklerle güçlenen ve bilinirliliğini arttıran BYKS büyümenin gerektirdiği sorumlulukların farkında olarak fiziki ve beşeri yatırımlar yapmaktadır.

BYKS, 13.04.2008-21.04.2008 tarihleri arasında 103. Çin İthal ve İhraç ürünleri fuarını ziyaret etmiştir. Distribütörlük anlayışını ve bölgesini genişletme düşüncesinde olan firma bu konuda çalışmalarına devam etmektedir.

BYKS, Teknolojiyle küçülen dünyamızda büyüyen bir marka olmak için 201o yılında da hedef sürdürülebilir büyümek sloganıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ