Bayraklı’da Ramazan dayanışması

Bayraklı Belediyesinden 12 bin şahsa iftar menüsü

Bayraklı’da Ramazan dayanışması


Bayraklı Belediyesinden 12 bin şahsa iftar menüsü

Bayraklı Belediyesi Ramazan ayı boyunca 12 bin kişilik iftar yemeği dağıtacak. Vatandaşların meskenlerini tek tek ziyaret edecek olan gruplar, her yıl olduğu üzere bu yıl da gereksinim sahibi ailelere iftarlık menü ulaştıracak. Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Huzur ve rahmet ayı Ramazan’ın ülkemize hayırlar getirmesini dilerim. Birlik ve beraberliğimizi artırdığımız bu kıymetli ayda Halil İbrahim sofralarımız bereketli olsun” dedi.

İhtiyaç sahibi ailelere dayanaklarını her alanda sürdüren Bayraklı Belediyesi, Ramazan ayında da binlerce aile ile sofrasını paylaşacak. Titizlikle belirlenen gereksinim sahibi ailelere bu kapsamda 12 bin öğün iftar menüsü iletilecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere bu yıl da vazifeli takımlar, ailelerin kapılarını çalacak ve Ramazan’ın bolluğu, rahmeti ilçe sakinleriyle Halil İbrahim sofralarında paylaşılacak. 3 çeşit yemekten oluşacak iftar paketleri, Ramazan ayı boyunca binlerce aileye iletilecek. Öte yandan dar gelirli ailelere ayrıyeten erzak kolileri dağıtılmaya devam edilecek.

DAYANIŞMAMIZ SÜRECEK
Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Ramazan dayanışmadır, paylaşmaktır, bolluktur, rahmettir. Bayraklı’da büyük bir aileyiz ve bize düşen vazife ailemize sahip çıkmaktır. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, lokmalarımızı paylaştığımız Halil İbrahim sofralarımızda tüm yurttaşlarımıza iyi Ramazanlar diliyorum. Her vakit ve her alanda dayanışmaya, birlik olmaya devam edeceğiz” dedi.
Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ