Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor

Vilayet genelinde eş vakitli olarak farklı noktalarda yol imal çalışmalarını planlı ve süratli bir biçimde gerçekleştiren Fen İşleri Dairesi Yol İmal ve Bakım Şubesi takımları, Kuşadası Kirazlı Yolu Caddesi’ni de yeniledi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor

Vilayet genelinde eş vakitli olarak farklı noktalarda yol üretim çalışmalarını planlı ve süratli bir formda gerçekleştiren Fen İşleri Dairesi Yol İmal ve Bakım Şubesi grupları, Kuşadası Kirazlı Yolu Caddesi’ni de yeniledi.

ASKİ ile koordineli bir biçimde çalışan Fen İşleri takımları, Kuşadası Kirazlı Yolu Caddesi’nde altyapı çalışmalarının akabinde hafriyat süreçleri ve temel materyal serimi yaptı. Sıcak asfalt serimi ile devam edilen çalışmalara, kaldırımların tekrar düzenlemesi ile devam edildi. Tüm bu süreçlerin akabinde şerit çizgileri çekilen ve yol işaretlemeleri tamamlanan yol, şoförler ve yayalar için daha konforlu ve çağdaş hale getirilerek trafiğe açıldı.

Vatandaşlardan Lider Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü
Çalışmaların tamamlanmasının akabinde vatandaşların hizmetine sunulan yola, mahalle sakinleri tarafından tam not verildi. Çalışmaların süratli, planlı ve koordineli bir halde yapıldığını belirten vatandaşlar, yolların çağdaş bir görünüme sahip olduğunu belirterek; yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na teşekkür etti. 
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: